O nas

„Karmiuszka to poduszka, która powstała z prawdziwej potrzeby”

o nas

Ola Piotrowska

„Stworzyłam Karmiuszkę dla samej siebie, żeby było mi wygodniej karmić synka.”

Twórczyni Poduszki Karmiuszki. Szczęśliwa mama Tadka i Hani. Dawniej prawniczka. Teraz – pełnoetatowa matka, certyfikowana Promotorka Karmienia Piersią, zaangażowana w wspieranie innych mam, zwłaszcza w początkach rodzicielstwa.

Zuzanna Dykiert

Jest odpowiedzialna za rozwój i kreatywną stronę marki, a także przyszły rozwój Karmiuszki na rynkach międzynarodowych.

Absolwentka studiów Azjatyckich. Prywatnie miłośniczka kultury azjatyckiej, języka chińskiego, japońskiej sztuki drzeworytniczej Ukiyo-e, jak również wschodnich sztuk walki. Pasjonatka podróży, podczas których lubi wtopić się w lokalną społeczność, aby poczuć miejscową sztukę życia.

Monika Grzegorzewicz

Dba o to, by Karmiuszka była ergonomiczna i optymalna we wpieraniu postawy mamy karmiącej piersią. Przygotowuje specjalne ćwiczenia z Karmiuszką dla mam i kobiet w ciąży.

Fizjoterapeutka. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka w dziedzinie terapii dna miednicy oraz rehabilitacji kobiet w okresie okołoporodowym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Poza pracą z Pacjentami tworzy i realizuje programy ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Prowadzi zajęcia dla przyszłych mam w Klubie Mamoiselle.

Anna Janas

Wspiera nas swoją wiedzą z zakresu laktacji i opieki nad karmiącą mamą.

Położna i Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na komfort i dobre samopoczucie matki i dziecka w trakcie karmienia. Wykorzystuje Karmiuszkę w swojej codziennej praktyce.

Anna Ostrowska

Projektuje dla nas i dba o stronę wizualną Karmiuszki.

Stworzyła nasze logo, narysowała oryginalny wzór Karmiuszki - LIŚCIE! Wybiera kolory, tworzy ulotki, plakaty, banery, roll-up'y i wszelkie potrzebne grafiki, a czasem wymyśla nazwy Karmiuszek. Planuje kolejne wzory i kolory.

Krzysztof Pachocki

Przez współpracowników nazywany „Panem Karmiuszką”.

Dba o sferę ekonomiczną, koordynuje proces produkcji oraz logistykę. To jemu zawdzięczamy, że materiały dojeżdżają do szwalni na czas i Karmiuszki szybko znajdują się w Waszych domach. Ukończył studia na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalnością Finanse przedsiębiorstwa, koordynował duży projekt deweloperski. Pasjonat narciarstwa oraz tenisa. Wolne chwile wykorzystuje na długie spacery i pogłębianie swojej wiedzy kulinarnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl