Seria webinarów #karmwygodnie
28.jpg

W Karmiuszce ruszamy z serią webinarów pt. #karmwygodnie. Podczas spotkań poruszamy różne zagadnienia dotyczące karmienia piersią, dzięki którym poszerzycie swoją wiedzę, a być może znajdziecie rozwiązanie swoich problemów dotyczących karmienia.

czytaj całość »
Pierwszy kangurek :)
26.jpg

Spotkałam się razem z Olą Binecką – doradczynią chustonoszenia oraz z Olą (znaną na Instagramie jako Kobieta Rakieta) aby nauczyć ją wiązania chusty na tzw. kangurka. Było to nie lada wyzwanie, ale dziewczynom wyszło już za pierwszym razem! :-)

czytaj całość »
Pozycja odchylona - powrót do natury
22.jpg

Naturalne karmienie piersią oznacza karmienie w zgodzie z fizjologią naszą oraz naszego Maleństwa. Ma wiele prozdrowotnych właściwości, np. może wyeliminować problem kolek niemowlęcych, zwalczyć problem odpychania od piersi oraz prężenia się podczas karmienia.

czytaj całość »
Wszystko o BAA - Breastfeeding Aversion and Agitation
20.jpg

W Polsce BAA to zjawisko owiane tajemnicą. Określenie Breastfeeding Aversion and Agitation można dosłownie przetłumaczyć jako „awersja do karmienia piersią i niepokój z nim związany” Choć doświadcza go wiele mam karmiących na całym świecie, mówi się o nim niezwykle rzadko. Ze względu na niską świadomość tego fenomenu, jego rozpoznawalność jest znikoma.

czytaj całość »
Ćwiczenia na spokojny sen
7.jpg

Zawsze słyszeliśmy, że należy pogimnastykować się po wstaniu z łóżka. Ale tak między nami mówiąc, kto ma na to rano czas i energię? Zwłaszcza młoda mama może czuć się przytłoczona nowymi obowiązkami i… zmęczona, zwyczajnie zmęczona.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl