Pierwszy kangurek :)
26.jpg

Wizyta w Klubokawiarni Ptaszyna okazała się świetnym pomysłem (jeżeli nie znacie tego miejsca, koniecznie się tam wybierzcie). Tego dnia, nie mając zupełnie głowy do gotowania, zamówiłam u dziewczyn pyszny zdrowy obiad, który spakowałam na wynos i zawiozłam do domu <3 Jednak pyszne jedzenie nie było jedynym powodem, dla którego ostatnio odwiedziłam Ptaszynę.

Wynajęłam salkę w celach edukacyjnych :D Spotkałam się tam razem z Olą Binecką – doradczynią chustonoszenia (sprawdźcie koniecznie jej profil na Facebooku oraz na Instagramie) oraz z Olą (znaną na Instagramie jako Kobieta Rakieta). Trzy Ole w jednej sali :-). Razem z Olą Binecką próbowałyśmy nauczyć Olę wiązania chusty na tzw. kangurka. Było to nie lada wyzwanie, ale dziewczynom wyszło już za pierwszym razem! :-)

Starałam się uchwycić jak najwięcej momentów z naszych „warsztatów”. Mam nadzieję, że dziewczyny będą wspominać ten dzień równie dobrze jak ja!

A jeżeli jesteście ciekawe filmu, który powstał z naszego motania, zajrzyjcie na nasz profil na Instagramie, w zapisanych relacjach: Chusta Liście.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl