Kontynuuj karmienie piersią w POZYCJI ODCHYLONEJ przez #6pierwszychtygodni
36.jpg

Kontynuuj karmienie piersią w pozycji odchylonej przynajmniej przez #6pierwszychtygodni

Po co? I dlaczego właśnie w tej pozycji? Bo zmniejsza ryzyko poranionych piersi, obrzęku, zastojów, zapaleń i jako jedyna wykorzystuje i aktywuje wrodzone instynkty noworodka. 

Bo właśnie w tej pozycji jesteś w stanie karmić i odpoczywać jednocześnie - to bardzo ważne w połogu i kolejnych intensywnych miesiącach bycia mamą małego dziecka.

Daj sobie szansę na dobre karmienia piersią. Daj sobie szansę na karmienie dłużej niż #6pierwszychtygodni.

 

Kilka osobistych słów ode mnie

W połogu miałam poczucie, że nic nie robię poza przewijaniem, karmieniem i leżeniem z noworodkiem. Do tego ból, koszmarne zmęczenie i frustracja... - dzisiaj wiem, że nie dałam sobie psychicznej przestrzeni na dobre przeżycie #6PierwszychTygodni życia mojego synka. 

Nie wiedziałam też, że to co wtedy robiłam, ten kontakt skóra do skóry, dał nam tak duży komfort późniejszej bezproblemowej laktacji.

 


Można być sobie pomyśleć, że za 2 razem będzie tylko lepiej. Niestety z córeczką jeszcze mniej doceniłam czas połogu - za dużo się działo. Potrzeby Starszaka, firma, jedzenie, dom totalnie wygrały z kangurowaniem, leżeniem w połogowym łóżku. I nasze karmienie nie było różowe. Z resztą breast crawlu też nie udało nam się zrealizować - odmówiła nam go położna...

Po co jest akcja #6pierwszychtygodni i po co opowiadam o tym wszystkim?

Wiem, że ja już nie będę miała szansy przeżyć dobrych #6PierwszychTygodni dlatego próbuję przekazać Wam wiedzę, której wtedy mi brakowało. Teraz, po 4 latach pracy związanej z karmieniem piersią, po kursie na Promotorkę KP, po wielu konferencjach laktacyjnych i przeczytanych książkach wiem jaka wartość płynie z kontaktu skóra do skóry, z inicjowania KP poprzez breast crawl oraz z karmienia w pozycji odchylonej

Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią zaglądaj do nas i szukaj grafik #6PierwszychTygodni - myślę, że to super cenne wskazówki. Zapraszam Cię też na nasz IG TV - tam znajdziesz nasze archiwalne bezpłatne webinary.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl