5 powodów, dla których Karmiuszka to lepszy wybór niż zwykły rogal
11.jpg

Lubimy nazywać naszą poduszkę „niezwykłą poduszką do karmienia”. Karmiuszka została zaprojektowana jako ekologiczny produkt na lata, sposób na dziecięce kolki i piękny dodatek do Twojego domu. Poniżej 5 powodów, dla których warto wybrać Karmiuszkę.

 

1. Karmisz jak chcesz 

Rogal wymusza na Tobie jedną pozycję – karmienie na siedząco. Karmiuszka pozwala na karmienie w wielu dogodnych pozycjach. Nie musisz dostosować się do poduszki, to poduszka ma ułatwić Ci życie! Karm w siadzie skrzyżnym, leżąc, siedząc… jak tylko chcesz! 

 

2. Karmisz, gdzie chcesz 

Dzięki temu, że Karmiuszka służy do podpierania łokcia, uda albo nadgarstka, możesz użyć jej na podłodze, w parku, na kanapie bez podłokietników… gdzie tylko chcesz! Karmiuszka jest najbardziej uniwersalną na rynku poduszką, którą możesz wykorzystać na milion sposobów. Nie daj się zmylić jej zwyczajnemu wyglądowi – czasami najlepsze pomysły tkwią w prostocie! Kulisty kształt okazał się najbardziej uniwersalny do karmienia.

Karmiuszka wypełniona jest drobną łuską prosa. Dzięki temu dostosowuje się do kształtu naszego ciała, równocześnie zapewniając stabilne wsparcie. Możesz wreszcie pożegnać się z rozpadającymi się wieżami, zbudowanymi z jaśkówJ Uwierz nam, przetestowałyśmy wiele innych wypełnień zanim wpadłyśmy na pomysł, aby wykorzystać łuskę prosta!

 

 

 3. Pozycja naturalna odchylona – sprawdzony sposób na kolki!

Ola, która wymyśliła Karmiuszkę długo borykała się z problemem kolek u swojego synka Tadka. Dopiero kiedy zaczęła karmić go w pozycji naturalnej odchylonej zauważyła, że problem zniknął. Każda doradczyni laktacyjna powie Ci to samo – w pozycji naturalnej maluch zasysa mleko do góry, równocześnie połykając mniej powietrza, z którego potem tworzą się w jelitach gazy. Mleko w tej pozycji wypływa wolniej, co też pozwala na spokojniejsze i przyjemniejsze karmienie. Zwykłe rogale nie pozwalają karmić w tej pozycji, wymuszając na mamie siedzenie. Jeśli Twojego maluszka męczą kolki – wypróbuj Karmiuszkę!

 

 4. Stawiamy na naturalność i polskie produkty

Karmiuszka w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku poduszek do karmienia wykonana jest z naturalnych materiałów. Koniec ze styropianem i poliestrem!

Nasza poduszka to 100% certyfikowanej bawełny i ekologiczna łuska prosa (bezpieczna dla maluszka, bez roundupów!). Naszym celem było użycie lokalnych produktów i polskich producentów. Głęboko wierzymy, że warto wspierać produkcję w kraju. Czy wiesz, że eksport produktów zagranicę przyczynia się do tego, że Chiny są krajem emitującym najwięcej dwutlenku węgla do atmosfery?

Wpieraj lokalne biznesy! Pomagasz nie tylko małym przedsiębiorcom, ale także naszej planecie Ziemi <3

 

 5. Co z poduszką po karmieniu?

Umówmy się, rogal po zakończeniu karmienia jest nadal… rogalem do karmienia. Nie za bardzo wiadomo, co z nim zrobić. Kiedy projektowałyśmy Karmiuszkę wiedziałyśmy, że nie może to być zwykła poduszka. Chciałyśmy stworzyć estetyczny produkt na lata, który ma więcej niż jedno zastosowanie! Dlatego wraz z fizjoterapeutką zaplanowałyśmy zestaw ćwiczeń z Karmiuszką. Ćwiczenia nie są obciążające, pomogą Ci odprężyć się po męczącym dniu. Polecamy ćwiczenie niwelujące ból dolnej partii pleców, ćwiczenie ujędrniające biust oraz ćwiczenie rozciągające nogi.

Ale to nie wszystko… Karmiuszka jest też świetnym pufem dla małych dzieci! Tak naprawdę, tego nie przewidziałyśmy. Kiedy przyniosłyśmy poduszki do klubu malucha, okazało się, że dzieci uwielbiają na nich siedzieć. Trudno im się dziwić! Poduszka jest na tyle niska, że samodzielnie mogą na niej bezpiecznie usiąść, tym samym ćwicząc mięśnie plecków!

 

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się do nas napisać!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Karmiuszki

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl