O nas

Ola Piotrowska

„Stworzyłam Karmiuszkę dla samej siebie, żeby było mi wygodniej karmić synka.”

Twórczyni Poduszki Karmiuszki. Szczęśliwa mama Tadka i Hani. Dawniej prawniczka. Teraz – pełnoetatowa matka, certyfikowana Promotorka Karmienia Piersią, zaangażowana w wspieranie innych mam, zwłaszcza w początkach rodzicielstwa.

 

Monika Grzegorzewicz

Fizjoterapeutka. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka w dziedzinie terapii dna miednicy oraz rehabilitacji kobiet w okresie okołoporodowym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Poza pracą z Pacjentami tworzy i realizuje programy ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Prowadzi zajęcia dla przyszłych mam w Klubie Mamoiselle.

Dba o to, by Karmiuszka była ergonomiczna i optymalna we wpieraniu postawy mamy karmiącej piersią. Przygotowuje specjalne ćwiczenia z Karmiuszką dla mam i kobiet w ciąży.

 

Anna Janas

Położna i Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na komfort i dobre samopoczucie matki i dziecka w trakcie karmienia. Wykorzystuje Karmiuszkę w swojej codziennej praktyce.

Wspiera nas swoją wiedzą z zakresu laktacji i opieki nad karmiącą mamą.

 

Anna Ostrowska

Projektuje dla nas i dba o stronę wizualną Karmiuszki. Stworzyła nasze logo, narysowała oryginalny wzór Karmiuszki - LIŚCIE ! Wybiera kolory, tworzy ulotki, plakaty, banery, roll-up'y i wszelkie potrzebne grafiki, a czasem wymyśla nazwy Karmiuszek. Planuje kolejne wzory i kolory.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl